Vårt team

På Aktiv Fysio arbetar 9 st fysioterapeuter och en ortopedingenjör.  Vår reception har bemannat vardagar och svarar på frågor samt bokar tider vid förfrågan. 

 

 

Kontaktuppgifter

Mejl: reception@aktivfysio.com

Telefon: 031-87 29 01

Adress: Brogatan 9, Mölndal

Alf Bjorn

Alf Björn, leg fysioterapeut

alf@aktivfysio.com

Susanne Schultz

Susanne Schultz, leg fysioterapeut

susanne@aktivfysio.com

Siv Bjorn

Siv Björn, leg fysioterapeut

siv@aktivfysio.com

Martin Karlsson

Martin Karlsson, leg fysioterapeut

martin@aktivfysio.com

Lennart Duckhow

Lennart Dückhow, leg fysioterapeut

lennart@aktivfysio.com

Carina Malmberg

Carina Malmberg, leg fysioterapeut

carina@aktivfysio.com

Ola Wallin

Ola Wallin, leg fysioterapeut

ola@aktivfysio.com

Hugo Norell

Hugo Norell, leg fysioterapeut

hugo@aktivfysio.com

Simone Thornqvist

Simone Thörnqvist, leg fysioterapeut

simone@aktivfysio.com

Tommy Berntsson

Tommy Berntsson, leg ortopedingenjör

 

  Aktiv FysioCopywright 2019-Aktiv Fysio 

Close Menu