vår personal

Hos oss möter ni erfarna fysioterapeuter som hjälper i din rehabilitering. En dag i veckan arbetar en leg ortopedingenjör på mottagningen.

Alf Björn

leg fysioterapeut

Alf@aktivfysio.com

Martin karlsson

leg fysioterapeut

Martin@aktivfysio.com

Carina malmberg

leg fysioterapeut

Carina@aktivfysio.com

Simone Thörnqvist

leg fysioterapeut

Simone@aktivfysio.com

siv björn

leg fysioterapeut

Siv@aktivfysio.com

susanne schultz

leg fysioterapeut

Susanne@aktivfysio.com

Lennart Dückhow

leg fysioterapeut

Lennart@aktivfysio.com

Hugo norell

leg fysioterapeut

Hugo@aktivfysio.com

Ola wallin

leg fysioterapeut

Ola@aktivfysio.com

Malin fahlgren

Receptionist

reception@aktivfysio.com

tommy berntsson

leg ortopedingenjör

anna hellgren

Receptionist

reception@aktivfysio.com

  Aktiv FysioCopywright 2019-Aktiv Fysio 

Close Menu